UA

UA

Наші проєкти

 • Illustration

  Дослідження «Ukrainian startups in Poland»

  January 2024

  Щороку PFR досліджує польський ринок венчурного капіталу, цього року Techosystem спільно з Movens Capital та AIN.Capital долучились до дослідження. Протягом грудня 2023 року та січня 2024 року AIN.Capital проаналізували відкриті джерела та виявили 62 зареєстровані сервісні та продуктові компанії у Польщі. Techosystem та Movens Capital провели анонімне опитування фаудерів стартапів, та виявили, що 24 компанії отримали 18 млн USD фінансування, 5,5 млн з яких від польських інвесторів та грантодавців.

 • Illustration

  Ukrainian Tech Ecosystem Overview

  September 16, 2020

  Наш проєкт за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Його мета — збір та верифікація даних про всіх учасників екосистеми для отримання об'єктивної інформації різними заінтересованими сторонами в Україні та її межами. Унікальним фокусом проекту є продуктові українські компанії з розподілом за вертикалями.

 • Illustration

  Ecosystem Presentation  Проєкт, який презентує основну інформацію про українську технологічну екосистему, створений для візуалізації даних з метою залучення інвестицій та підвищення обізнаності про потенціал України за кордоном.
  Проєкт було ініційовано та промодеровано TechUkraine та Unit.city за підтримки Мінцифри та МЗС із долученням ключових активних гравців, в тому числі учасників Techosystem.

 • Illustration

  SelectUSA 2023

  March 29, 2023

  Вже в травні 2023 року в м. Вашинштон, США українські стартапи вперше представлять свої продукти під час інвестиційного саміту SelectUSA. Щороку захід відвідує понад 3000 учасників, включаючи представників влади та інвесторів з більш ніж 70 ринків.

 • Illustration

  TechCrunch Disrupt 2022

  October 21, 2022

  В партнерстві з Ukrainian Bridge долучилися до організації заходів для української делегації в рамках TechCrunch 2022 — однієї з найбільших технологічних конференцій світу. Це було незабутньо!

 • Illustration

  WebSummit 2022

  November 9, 2022

  WebSummit — одна з найбільш масштабних конференцій світу, що зібрала понад 70 тис. відвідувачів у 2022 році. Катерина Гречко, виконавчий директор Techosystem, презентувала основні показники та ключові факти про українську технологічну екосистему на сцені павільйону від України.