UA

UA

Політика конфіденційності

Громадська спілка «Українська технологічна екосистема» (далі – «ми», «Спілка», «нас») прагне бути повністю прозорою щодо практики конфіденційності.
Ця Політика конфіденційності регулює порядок отримання та використання нами персональних даних про Користувачів під час використання нашого веб-сайту https://techosystem.com.ua/ (далі – «Веб-сайт»). Також ця Політика встановлює заходи захисту персональних даних та відповідальність за їх порушення відповідно до законодавства України.
1. Визначення термінівУ цій Політиці використовуються такі терміни:
«Користувач»/«Ви» — особа, яка має доступ до Веб-сайту за допомогою мережі Інтернет і використовує Веб-сайт, зокрема, але не виключно, заповнює та подає форму зворотного зв'язку, надсилає листи на нашу електронну адресу або підтримує з нами зворотній зв'язок іншим способом.
«Персональні дані»/«Персональна інформація» — будь-яка інформація, яка прямо або опосередковано дозволяє ідентифікувати Вас. Наприклад, це може бути Ваше ім'я, ідентифікаційний номер, дані про місцезнаходження, адреса електронної пошти, номер телефону, онлайн-ідентифікатори (IP-адреса) або будь-яка інша інформація про Вас. 
«Обробка персональних даних» — будь-яка операція або сукупність операцій з Вашими персональними даними, зокрема, збір, запис, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, оновлення, використання, розкриття, поширення, знеособлення, знищення персональних даних.
«Спільнота» — всі учасники/партнери громадської спілки «Українська технологічна екосистема».Інші терміни, що використовуються в Політиці конфіденційності, мають таке ж значення, як і в Законі України «Про захист персональних даних».
2. Загальні положенняЦя Політика конфіденційності поширюється на Персональні дані, отримані на Веб-сайті. Веб-сайт включає в себе будь-які веб-сторінки, інтерактивні функції, віджети, плагіни соціальних мереж, а також онлайн і оффлайн пропозиції, які посилаються на цю Політику конфіденційності.
Ця Політика конфіденційності також поширюється на Персональні дані, які Ви добровільно надаєте нам, заповнюючи форму зворотного зв’язку, надсилаючи нам листи на e-mail або в месенджерах, посилання на які містяться в розділі «Контакти». 
Дія цієї Політики не поширюється на інформацію, зібрану сторонніми веб-сайтами, платформами та програмами, до яких ви можете отримати доступ за посиланнями на Сайті. Такі сторонні веб-сайти, платформи та програми можуть мати власні політики конфіденційності.
Використовуючи веб-сайт будь-яким способом, Ви погоджуєтесь і приймаєте умови цієї Політики та інших документів і даєте згоду на збір, обробку, передачу ваших персональних даних відповідно до умов, описаних у Політиці конфіденційності.
Ми навмисне не збираємо і не обробляємо персональні дані осіб, які не досягли повнолітнього віку. Якщо нам стане відомо, що ми отримали персональні дані від особи, яка не досягла повнолітнього віку, ми в найкоротші терміни видалимо цю інформацію. Якщо у Вас є підстави вважати, що такий факт мав місце, зверніться до служби підтримки за адресою: moc.metsysocehcetau%40tcatnoc.
3. КонтактиЯкщо Ви бажаєте поставити питання, залишити відгук, оновити персональні дані, які зберігаються в нас, або Вас непокоять питання конфіденційності, зверніться до службу підтримки за адресою: moc.metsysocehcetau%40tcatnoc.
Ви також можете зв'язатися з нами за такою поштовою адресою, вказаною на Веб-сайті у розділі «Контакти». 
4. ЗміниМи постійно намагаємося поліпшувати сервіс, тому можемо періодично та на власний розсуд змінювати нашу Політику конфіденційності. Ми будемо повідомляти Вас про подібні зміни шляхом розміщення нової редакції Політики конфіденційності на Веб-сайті. Також ми можемо здійснювати інформаційну e-mail розсилку.
Якщо Ви використовуєте Веб-сайт після внесення змін до цієї Політики конфіденційності, це означає, що Ви погоджуєтеся з усіма змінами. Наші екземпляри, електронні або збережені інакше, цієї Політики конфіденційності вважаються справжніми, повними, дійсними і такими, що підлягають виконанню версіями цієї Політики конфіденційності, що діє в момент вашого відвідування сайтів.
5. Ваші дані5.1 Дані, які надає КористувачВи добровільно надаєте нам персональну інформацію, використовуючи Веб-сайт, заповнюючи форму зворотного зв’язку, що розміщена на Веб-сайті, консультуючись з працівниками служби підтримки, відправляючи нам e-mail повідомлення, інтегруючи наш сервіс з іншим сайтом або сервісом, або співпрацюючи з нами будь-яким іншим способом. Зібрана інформація про Вас може включати наступне:• ім’я та Прізвище;• телефон;• e-mail;• фізична адреса;• IP-адреса;• назва компанії;• веб-сайт компанії;• тип компанії;• кількість працівників.
Ми також можемо використовувати інформацію, зібрану за допомогою форми зворотного зв'язку, для встановлення потенційного партнерства з організацією, яку Ви представляєте, та подальшого долучення до Спільноти. 
Надаючи нам цю інформацію, Ви погоджуєтеся з тим, що ми її збираємо, використовуємо, передаємо, зберігаємо і розкриваємо згідно з правилами, описаним в розділі «Використання і розкриття персональних даних» та інших пунктах цієї Політики. 
5.2 Дані, які ми збираємо автоматично Щоразу, коли Ви взаємодієте з веб-сайтом, ми автоматично отримуємо і записуємо інформацію про Ваші дії на наших сайтах, використання сервісів і мережеву активність. Така інформація може включати в себе IP-адресу, операційну систему, назву та ID браузера, історію переглянутих сторінок, дані про Вашу взаємодію з нашими або іншими сайтами. Збір даних здійснюється за допомогою лог-файлів, файлів cookie та інших технологій відстеження.
Ми можемо отримувати інформацію про те, як і коли Ви використовуєте веб-сайт, зберігати її в лог-файлах або інших видах файлів, пов'язаних з Вашим обліковим записом. Ця інформація може включати IP-адресу, час і дату відвідування, використовуваний браузер та дії, які Ви робите, користуючись веб-сайтом.
Ми можемо використовувати цю інформацію для підбору релевантного контенту або, виходячи із ваших уподобань, для покращення навігації на сайтах.
6. Загальнодоступна інформація і сторонні сайтиНаші сайти можуть містити посилання на сторонні сайти, чия політика конфіденційності може відрізнятися від нашої. Якщо Ви передаєте персональні дані таким сайтам, відносно до них діють політики конфіденційності цих сайтів. Ми рекомендуємо самостійно перевіряти і ознайомлюватися з політикою конфіденційності всіх сайтів, які Ви відвідуєте.
Наші сайти включають в себе функції і віджети соціальних мереж. Ці функції можуть збирати інформацію про Вашу IP-адресу, сторінки, які Ви відвідуєте на нашому сайті, а також встановлювати файли cookie на Вашому користувацькому пристрої з метою коректної роботи. Функції та віджети соціальних мереж розміщено у третіх сторін або безпосередньо на наших сайтах. Ваші взаємодії з цими функціями регулюються політикою конфіденційності компанії, що надає таку функцію.
7. Використання та розкриття персональних данихМи можемо використовувати і розкривати персональну інформацію в таких цілях:• встановлення з Користувачами зворотного зв’язку; • встановлення партнерства та долучення до Спільноти; • надсилання Користувачам спеціальних пропозицій, новин та інших відомостей;• розміщення даних про Користувачів на онлайн-платформі Ukrainian Tech Ecosystem Overview; • надання підтримки Користувачам;• відправка системних повідомлень;• забезпечення безпеки і захисту прав Користувачів, третіх сторін і Спілки;• надання інформації нашим представникам і радникам, включаючи адвокатів і бухгалтерів, які допомагають нам дотримуватися вимог законодавства, бухгалтерського обліку та безпеки;• пред'явлення позовів та захист інтересів у судовому процесі, суперечці та інших судових розглядах;• реагування на запити з боку державних органів, зокрема з метою національної безпеки і дотримання вимог правоохоронних органів. 
8. Ваші права щодо персональних даних
Право на доступУ цій Політиці конфіденційності перераховано дані, які ми збираємо, та цілі використання цих даних. Ви можете зв'язатися з нами безпосередньо із запитом отримання доступу до інформації, яку ми зберігаємо про Вас.
Право на видаленняВи можете в будь-який час зв’язатися з нами безпосередньо для оформлення запиту на видалення Ваших персональних даних. 
Право на виправленняВи можете звернутися до нас, щоб отримати доступ до Вашої інформації, виправити, змінити або видалити її. Ви можете відправляти заявки на доступ, виправлення, зміну або видалення інформації до нашої служби підтримки за адресою: moc.metsysocehcetau%40tcatnoc.Ми надамо Вам доступ до персональних даних, які ми зберігаємо у сервісі, протягом 30 днів із дати запиту. Ми зберігаємо Ваші персональні дані не довше, ніж це розумно необхідно для цілей, для яких вони були зібрані. Якщо для обробки Ваших персональних даних не залишиться підстав, ми негайно видалимо їх. Також Ви маєте право вимагати видалення Ваших Персональних даних шляхом надсилання запиту на видалення Персональних даних.
Плата за доступ до даних та їх зміну не стягується. 
Право на перенесенняМи передамо персональні дані стороннім організаціям у будь-який час за Вашим запитом.  Ви також маєте інші права, визначені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».
10. Відстеження e-mail адрес Користувачів Електронні адреси Користувачів не записуються на наших серверах, якщо тільки прямо не вказано інше. Наприклад, ми записуємо адреси Користувачів, які заповнили зворотну форму про долучення до Спільноти, для того, щоб мати можливість зв'язатися з ними для обговорення можливих форм і засобів партнерства. Ми не продаємо і не передаємо e-mail адреси Користувачів третім сторонам. E-mail адреси та інша інформація, що належить Користувачам, носить виключно конфіденційний характер.Ми зберігаємо e-mail адреси Користувачів для відправки повідомлень, листів з новинами і пропозиціями.Якщо Ви не бажаєте отримувати розсилки від нас, будь ласка, напишіть лист на електронну адресу: moc.metsysocehcetau%40tcatnoc, з текстом «Відмова від e-mail розсилок» у тексті листа. 
11. Розкриття персональної інформації третім сторонамМи можемо розкривати персональну інформацію в цілях, описаних у цій Політиці, таким третім сторонам:
СпільнотаВаші дані можуть бути опубліковані на нашій онлайн-платформі Ukrainian Tech Ecosystem Overview. Розміщення Ваших даних здійснюється виключно з метою формування бази учасників Спільноти. 
Постачальникам послугІноді ми можемо передавати Ваші дані постачальникам послуг, які допомагають нам забезпечувати і підтримувати наші сервіси. Ми гарантуємо, що таке використання даних здійснюється з дотриманням всіх вимог чинного законодавства про захист даних та з урахуванням положень цієї Політики конфіденційності. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити безпеку обробки Ваших даних на всіх етапах.
14. Точність і збереження даних Ми будемо зберігати персональні дані, які ми обробляємо від імені наших Користувачів, доти, доки це необхідно для виконання наших правових зобов'язань, вирішення спорів, запобігання некоректного використання і забезпечення виконання наших угод.
Ми робимо все можливе, щоб Ваші дані були точними і актуальними в тій мірі, в якій ви надаєте нам інформацію, що вимагається для цього. У разі зміни даних, Ви несете відповідальність за повідомлення нас про це. На Ваш запит ми надаємо інформацію про те, чи зберігаємо й обробляємо ми Ваші персональні дані від імені третіх сторін. Ми будемо зберігати інформацію доти, доки Ви користуватиметесь нашими сервісами.
15. Захист Ваших персональних данихМи вживаємо всіх розумних і належних заходів задля захисту персональних даних від втрати, неправомірного використання та несанкціонованого доступу, розкриття, зміни та видалення, беручи до уваги ризики, пов'язані з обробкою і специфікою персональних даних.
Крім того, будь-яка інформація, зібрана через сайти або в інтернеті, передається з використанням стандартних технологій безпеки та/або методів шифрування, розроблених для захисту інформації наших Користувачів від несанкціонованого доступу або неправомірного використання.
Ми здійснюємо збір, зберігання, обробку і передачу Ваших конфіденційних даних згідно із законодавством України. Використовуючи Веб-сайт, Ви погоджуєтеся з правилами збору, зберігання, обробки і передачі Вашої інформації третім сторонам, яким ми можемо передавати інформацію згідно з положеннями цієї Політики конфіденційності.
16. ВідповідальністьМи несемо відповідальність за шкоду, заподіяну Користувачу порушенням цієї Політики.
Ми гарантуємо, що будь-які дії, пов'язані з персональними даними, повністю відповідають положенням Закону України «Про захист персональних даних».