Проєкти

Heading photo

Ukrainian Tech Ecosystem Overview

Наш проєкт за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Його мета — збір та верифікація даних про всіх учасників екосистеми для отримання об'єктивної інформації різними заінтересованими сторонами в Україні та її межами. Унікальним фокусом проекту є продуктові українські компанії з розподілом за вертикалями.

Heading photo

Ecosystem presentation

Проєкт організації за підтримки Мінцифри, який презентує основну інформацію про українську технологічну екосистему, зокрема продуктові та сервісні компанії, інвесторів, акселератори, університети, дослідницькі центри. Його створено для візуалізації даних з метою залучення інвестицій в український технологічний сектор та підвищення обізнаності про потенціал України за кордоном. 

Heading photo

SelectUSA 2023

Вже в травні 2023 року в м. Вашинштон, США українські стартапи вперше представлять свої продукти під час інвестиційного саміту SelectUSA. Щороку захід відвідує понад 3000 учасників, включаючи представників влади та інвесторів з більш ніж 70 ринків.

Heading photo

TechCrunch Disrupt 2022

Долучилися до Ukrainian Bridge, одного із співзасновників об'єднання, як екосистемний партнер та допомогли з організацією заходів для української делегації в рамках TechCrunch 2022 - однієї з найбільших технологічних конференцій світу. Це було незабутньо!

Heading photo

WebSummit 2022

Вебсаміт - одна з найбільш масштабних конференцій світу, що зібрала понад 70 тис. відвідувачів у 2022 році. Катерина Гречко, виконавчий директор Techosystem, презентувала основні показники та ключові факти про українську технологічну екосистему на сцені павільйону від України.